„Mogę czegoś brakować” – mówi miliarder Bitcoin Bear Ray Dalio

Ray Dalio, miliarder założyciel największego na świecie funduszu hedgingowego, przyznał dziś na Twitterze, że mógł przeoczyć coś na Bitcoinie, gdy przekroczył on 17 000 dolarów.

Ta wiadomość została przekazana przez firmę Phemex, naszego preferowanego partnera ds. Instrumentów pochodnych

Założyciel Bridgewater Associates, Ray Dalio, opublikował 17 listopada serię tweetów dotyczących podstaw Bitcoin, po tym, jak był zaskoczony, gdy BTC przekroczył 17 000 $.

Dalio przyznał, że jego niedźwiedzie analizy mogły być błędne, dodając, że „chciałby być poprawiony”.

Dalio wcześniej stwierdził, że Bitcoin jest gorszy od złota i nieskuteczny ani jako środek wymiany, ani jako środek do przechowywania wartości.

Wcześniej w tym miesiącu Dalio twierdził nawet , że Bitcoin prawdopodobnie zostanie wyjęty spod prawa, jeśli kiedykolwiek stanie się „materialny”, dodając, że kryptowaluty nie odniosą sukcesu w sposób, na jaki mają nadzieję ludzie.

Czy Dalio ma drugie przemyślenia na temat Bitcoina?

Szczery niedźwiedź Bitcoin może teraz zmieniać swój ton, otwierając debatę na Twitterze na temat wiodącej na świecie kryptowaluty.

Podczas gdy Dalio trzyma się swojej broni, na razie twierdząc, że rządy światowe są bardziej skłonne do zakazania Bitcoina niż jego przyjęcia, po raz pierwszy przyznał, że może nie mieć pełnego obrazu. Dawne niedźwiedzie Bitcoin, takie jak Jamie Dimon i Michael Saylor, niedawno zbliżyły się do Bitcoina, co mogło wpłynąć na analizę Dalio. Obecna passa byków również różni się od szaleństwa FOMO w 2017 r., Ze znacznie silniejszymi podstawami leżącymi u podstaw obecnych działań cenowych .