BITCOIN WIDZI 200 DNI ZYSKÓW; OTO KLUCZOWY POZIOM, KTÓRY MUSI UTRZYMAĆ

  • Bitcoin znajduje się w trendzie wzrostowym od 200 dni, po raz pierwszy od połowy marca, kiedy krypto waluta spadła do poziomu 3.800 dolarów.
  • Od tamtej pory rajdował wyżej, widząc wiele faz konsolidacji, a nawet kilka ostrych selloffów.
  • Niemniej jednak, trend ten spowodował, że po 2017 r. osiągnął on rekordowy poziom 16 400 USD, który został ustalony wczoraj wieczorem.
  • Krypta umacnia się teraz nieco poniżej tych wzlotów, ponieważ byki mają na celu doprowadzenie jej do jeszcze większego wzrostu.
  • Jeden z inwestorów zauważa, że tak długo jak krypto waluta pozostaje powyżej 11 000 USD, znajduje się ona w trendzie makro byka.

Bitcoin widział jeden z najsilniejszych i najbardziej zrównoważonych ruchów wyższych od wieków, z kryptokurrency benchmarku rośnie jako analityków oko dalej do góry. Ta siła nie wykazuje żadnych oznak wahań, ponieważ kupujący agresywnie wchłaniają każdy dip.

Dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat tego, gdzie krypto może mieć tendencję w najbliższym czasie, jeden z traderów wyjaśnił, że choć spodziewa się wzrostu, Bitcoin może technicznie pozostać na byczym rynku tak długo, jak długo posiada 11.000$.

W związku z tym, jest miejsce na jego zanurzenie w najbliższym czasie, co może oznaczać, że wkrótce pojawi się ponownie, zanim będzie mógł zwiększyć swój impet.

BITCOIN WCIŠŻ PCHA SIĘ WYŻEJ, GDY BYKI ROZBIJAJŠ 16.000$

W momencie pisania, Bitcoin jest notowany w dół po obecnej cenie 16.200 dolarów. Chociaż oznacza to silny wzrost w stosunku do ostatnich spadków o 14.800 dolarów, ustalonych kilka dni temu, to jednak oznacza to nieznaczny powrót do nocnych szczytów o 16.500 dolarów.

Miejsce, w którym pojawią się kolejne trendy kryptograficzne, będzie prawdopodobnie zależało od zbliżającego się zamknięcia świecy tygodniowej.

Jeśli ta świeca zamknie się powyżej $16,000, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w najbliższym czasie nastąpi znaczny wzrost.

BTC ZBLIŻA SIĘ DO 200 DNI WZROSTU, PONIEWAŻ TREND WZROSTOWY UTRZYMUJE SIĘ

Jeden z analityków zauważył, że Bitcoin znajduje się w trendzie wzrostowym od prawie 200 dni.

Zauważa on, że dopóki BTC utrzymuje się na poziomie powyżej 11 000 USD, jego trend nadal bardzo sprzyja bykom.

„Bykowy post BTC za dalsze zaręczyny“, pytasz? Jasne. Zbliża się 200 dni nieprzerwanej akcji na Renko. 4x dłużej niż nasz ostatni cykl do 14 000 dolarów. Oznacza to również, że cokolwiek do $11,000 trzyma nas tulących się w byczym pociągu. Szansa przed nami.“

Nadchodzących kilka dni powinno zapalić światło na to, czy Bitcoin zobaczy ostry powrót, zanim wzniesie się na świeże, wszechobecne wzloty.